4 inspirujące kobiety sukcesu

successSkuteczny marketing to taki marketing, za pomocą którego porozumiewamy się z grupą docelową. Stąd niezwykle istotna jest kwestia komunikatu, który wystosujemy w kierunku targetu. Serwis mashable.com przygotował listę kilku pań, które na tym polu mają wielkie zasługi.

Abbey Klaassen – córka trenera osobistego, jak sama twierdzi bardzo dużo dał jej fakt, że dorastała w czasach, gdy silne i przywódcze kobiety zdobywały popularność. Za jedną z kluczowych osób, które pojawiły się na jej drodze do sukcesu wskazuje swoją siostrę, która nauczyła jej niezwykle istotnej w biznesie sztuki improwizacji. Pani Klaassen jest redaktor naczelną Ad Age.

Jenna Wortham – reporterka zajmująca się nowymi technologiami dla New York Times. Już samo to połączenie powoduje, że męska część widowni bardzo chętnie zwraca wzrok w kierunku czarnoskórej dziennikarki. Jako motor napędowy swojej kariery definiuje nieustanny głód sukcesu oraz konieczność samodoskonalenia się. Dodaje jednocześnie, że na zrobienie kariery nie ma jednego, sprawdzonego sposobu. To znaczy jest – działanie poza wszelkimi schematami i szukanie własnej drogi.

Kendra Bracken-Ferguson – współzałożycielka i COO w Digital Brand Architects. Kendra sukces definiuje jako możliwość podchodzenia do życia z uśmiechem na ustach. I jej uśmiech zaraża innych – to jest główny cel, jaki stawia sobie Bracken-Ferguson. Jako swoje największe wyzwanie wskazuje znalezienie własnej drogi do sukcesu, do prawidłowego prowadzenia własnego biznesu.

Rachel Haot – CDO w City of New York. Za swoją największą inspirację uznaje swoją nianię, która miała olbrzymi wpływ na jej obecny charakter. Cechy, które jej przekazała, czyli umiejętność pozytywnego myślenia, miłość, odwagę i uczciwość pozwoliły jej osiągnąć sukces. Jako najcenniejsze zdobyte doświadczenie wskazuje umiejętność dopasowania się do zachodzących w otoczeniu zmian personalnych – bez tego nie da się sprawnie funkcjonować w świecie wielkiego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*