Co zamiast biurka? Ciekawe pomysły na aranżację nietypowego miejsca do pracy

Chcesz zaaranżować sobie miejsce do pracy, ale nie masz miejsca na klasyczne biurko lub sztampowe rozwiązania nie spełniają twoich oczekiwań? Sprawdź jak w nietypowy sposób możesz zaaranżować kącik, w którym ustawisz komputer i inne biurowe sprzęty.

Miejsce do pracy przy komputerze jest coraz częściej niezbędnym elementem wyposażenia mieszkań. Nawet jeśli nie pracujesz po godzinach, to z pewnością po prostu spędzasz czas przed ekranem komputera. Dlatego właśnie w tym artykule znajdziesz proste wskazówki na temat aranżacji domowego miejsca do pracy, a więcej na ten temat znajdziesz na http://www.trenddecor.pl/jak-urzadzic-miejsce-do-pracy-i-nauki/

Biurko składane

Jeśli w twoim mieszkaniu brakuje miejsca na klasyczne, sporych rozmiarów biurko, możesz postawić na sprytne rozwiązania. Przykładowo ciekawą alternatywą będzie przykręcany do ściany, składany stolik. Gdy nie będziesz korzystał z biurka złożysz je i będzie ono idealnie przylegało do ściany. W rezultacie będziesz mógł maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Innym ciekawym sposobem jest wykonanie biurka z blatu oraz specjalnych koziołków. Podobnie jak w poprzednim przypadku, takie biurko możesz szybko złożyć, a jego elementy składowe przechowywać pod łóżkiem czy za szafą.

Sekretarzyk

Sekretarzyki to interesujące meble, które są połączeniem biurka oraz półek i zamykanej szafki. Gdy skończysz pracę przy biurku, wystarczy podnieść blat i zamknąć w ten sposób szafkę. W efekcie przestrzeń będzie wydawała się bardziej uporządkowana. Istnieją także bardzo funkcjonalne, nowoczesne sekretarzyki, które mają formę minimalistycznych szafek wiszących.

Blat lub parapet

Inna alternatywą dla klasycznego biurka jest zaaranżowanie miejsca do pracy przy samym oknie. Jak to zrobić? Wystarczy wykonać specjalny blat połączony z parapetem – dzięki temu uzyskasz jednorodną płaszczyznę i zaoszczędzisz miejsce w pomieszczeniu.

Jak widać istnieje wiele ciekawych sposobów na zaaranżowanie domowego miejsca do pacy bez uwzględniania w aranżacji klasycznego biurka. Każde z proponowanych rozwiązań pozwoli ci nie tylko stworzyć wygodną przestrzeń, doskonale nadającą się do pracy przy komputerze, ale też ciekawie urozmaici stylizację pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*