Program stażowy Leroy Merlin-Kuźnia Talentów

wspolpracownicy

Wiele osób kończąc swoje upragnione studia staje przed bardzo trudną decyzją poszukiwania pracy. Niestety często okazuje się, że wymarzona praca wcale nie czeka na nas, a wręcz przeciwnie. Mijają miesiące zanim odbierzemy jakikolwiek telefon zwrotny od firmy zainteresowanej naszymi dokumentami lub e maila z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną.

Dlaczego młodym ludziom tak trudno jest otrzymać ciekawą propozycje pracy? Bardzo często główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak doświadczenia oraz ogromna konkurencja na rynku pracy. Studia każdego roku kończy wielu młodych, równie dobrze wykształconych osób. Nie ma się zatem co dziwić temu, że tak trudno jest jeszcze czymś się wyróżnić, czy pokazać się z innej, lepszej strony.

W związku z tym coraz więcej młodych ludzi już w trakcie studiów rozpoczyna swoje poszukiwanie pracy. Najczęstszą alternatywą jest podjęcie stażu lub praktyki w różnego rodzaju firmach. W ten sposób może nie mamy możliwości zarobienia zbyt dużo pieniędzy, ale nie to się tak naprawdę liczy. Najważniejsze jest doświadczenie oraz możliwość wykazania się i być może pozostania w firmie w przyszłości, po ukończeniu studiów.

Jedną z firm, która prowadzi bardzo intensywny program rozwojowy dla absolwentów różnych uczelni wyższych jest Leroy Merlin.

Wszystkim osobom biorącym udział w programie dana jest możliwość zajęcia stanowisk menadżerskich oraz specjalistycznych w placówkach na terenie całej Polski. Cała akcja ma swoją oryginalną nazwę-Kuźnia Talentów.

Na czym polega program?
Kuźnia Talentów to program 2 letni, w czasie którego młodzi ludzie mają szansę poznania tajników pracy dużej sieci sklepów. Praca opiera się na obejmowaniu poszczególnych stanowisk i sprawdzaniu swoich nabytych podczas studiów umiejętności oraz kwalifikacji.

Oczywiście nie brakuje także pełnego pakietu szkoleń, benefitów.
Najważniejsze to jednak to, że mamy możliwość pracy w firmie międzynarodowej o sprawdzonej opinii.

Rekrutacja na staże jest bardzo prosta. Wystarczy przesłać swoją aplikację on-line, która znajduje się na stronie głównej Leroy Merlin w zakładce oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*